Doprava retro sanity laurens

Doprava je pečlivě připravovaná služba, která zajistí rychlé a bezpečné dodání Vašich radiátorů Laurens. Při přípravě zásilky k expedici klademe především důraz na výběr vhodného, kvalitního a bezpečného obalu (paleta, dřevěný box, vícevrstvý kartón), který zajistí ochranu zboží před poškozením během přepravy. Zároveň se snažíme pro každou zásilku zajistit spolehlivého, rychlého a šetrného přepravce, který s co nejmenším rizikem poškození zajistí její bezproblémové a rychlé doručení na místo určení.

Přeprava je vždy realizována k prvním dveřím čísla popisného a nezahrunje umístění radiátoru na místo montáže. Pokud tuto službu požadujete kontaktujte nás a dojednejte individuální způsob přepravy s případnou instalací radiátorů.

ZPŮSOBY PŘEPRAVY retro sanity laurens

Volba správného způsobu přepravy je důležitá pro spolehlivé a bezpečné doručení produktů na místo stavby. Na místě dodání to zpravidla není tak jednoduché jako při nakládce. Často je zapotřebí řešit omezení, které vykládku mohou komplikovat. Proto je dobré, abychom předem věděli co nejvíce informací o místě dodání a mohli pro Vás zvolit ten nejlepší způsob přepravy. Např. zajistit nákladní auto s plošinou, stěhovací službu, atp. 

 • vlastní přeprava kusových zásilek nebo max. 3 palet
 • PPL/TopTrans přeprava zboží prostřednictvím balíkové zásilkové služby (pro kusové zásilky v tuzemsku)
 • DHL Sprint/TopTrans přeprava retro sanity prostřednictvím paletové služby (pro paletové zásilky)
 • TNT Express přeprava retro sanity prostřednictvím mezinárodní zásilkové služby (pro kusové i paletové zásilky do zahraničí)

PŘEPRAVNÍ ČASY retro sanity LAURENS

Přepravní časy jsou orinetační a počínají běžet od podání zásilky k přepravě. Na požádání Vám sdělíme číslo zásilky pro její sledování na internetu nebo konktakt na přepravce nebo přímo na řidiče. 

Doba doručení činní

 • PPL (do 1-2 prac.dny) od podání zásilky v rámci ČR
 • PPL (do 2-3 prac.dnů) od podání zásilky v rámci SR
 • DHL Sprint (do 24 hod) od podání zásilky v rámci ČR
 • TNT Express (2-5 prac.dnů) od podání zásilky do zemí EU

ORIENTAČNÍ CENY PŘEPRAVY

 1. Ceny přepravy na území ČR jsou stanoveny dle velikosti (objemu) a hmotnosti zásilky. Orientační ceny jsou:

  1. balík do 20 kg - 250 Kč
  2. paleta do 100 kg - 700 Kč
  3. paleta 100 - 200 kg - 1000 Kč
  4. paleta 200 - 300 kg - 1400 Kč

 1. Dopravu ZDARMA poskytuje prodávající kupujícímu pouze u objednávek dodávaných na území ČR a s hodnotou zboží nad 20.000 Kč (včetně DPH).
 2. Ceny přepravy a dodací lhůty mimo území ČR jsou stanoveny vždy individuálně dle platných cen a časů přeprav do země určení.
 3. Pokud je zásilka doručována dopravcem TOPTRANS, platí, že TOPTRANS kupujícího telefonicky kontaktuje a dohodne s ním čas dodání zásilky. Termín dodání zboží je zachován, pokud první čas dodání zásilky nabídnutý kupujícímu přepravcem TOPTRANS nepřekračuje termín dodání zboží.
 4. Kupující je povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s přepravou a expedicí a zpětvzetím zásilky v případě, že 
  1. nepřevezme od dopravce zaslané zboží (výjimkou je výhrada kupujícího odmítnout převzít zásilku z důvodu poškození dle článku VI./bodu 6.),
  2. dojde k odstoupení kupujícího od kupní smlouvy po expedici zakoupeného zboží.

V takovém případě bude kupujícímu zaslána faktura na dopravné.