O firmě Laurens

Za více jak dvě dekády působení na trhu jsme se právě díky Vám, našim zákazníkům, naučili vnímat všechny Vaše požadavky na nejvyšší možnou kvalitu zpracování našich produktů a individuální přístup při společném řešení každé zakázky. Vaše výzvy nás neustále inspirují ke změnám ve výrobních i obchodních procesech firmy. Jsme schopni nabídnout nejen maximální kvalitu, nasazení a servis, ale také kompletní řešení celé zakázky.

Skupina Laurens působí prostřednictvím vlastních společností na trzích v BeNeLuxu, Německu a České republice. Provozuje síť Radiátorových Studií s designovými radiátory, příslušenstvím a nabídkou odborných služeb z oblasti vytápění a retro sanity. Tento unikátní koncept provozuje Laurens od roku 2006 prostřednictvím vlastních firem nebo přes licencované partnery v České Republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Belgii a Holandsku.

V České Republice provozuje firma Laurens Radiátory s.r.o. dvě vlastní Radiátorová Studia a zajištuje distribuci prostřednictvím licencovaného partnera na Slovensku.


Neformálně a přátelsky

Laurens Radiátory jsou na trhu v Evropě již od roku 1993 s úzkou oborovou specializací - Designové radiátory a retro koupelny. Jsme skupina lidí, která se každý den snaží čestným a poctivým dialogem s našimi zákazníky vést individuální a neformální - spíše přátelská - obchodně-konzultační jednání. Jako všichni, nejsme dokonalí, ale snažíme se, jak nejlépe umíme. Vážíme si, když jsme vyzývání do nových projektů znovu a znovu našimi zákazníky, se kterými jsme již dříve spolupracovali. Velice nás těší uznání zákazníka a jeho spokojenost s výsledkem projektu.

Děkujeme!

Ing. Josef Holešinský
Adam Dolanský

jednatelé "Laurens Radiátory s.r.o."